Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IFI AUDIO - nowa seria nano, zapowiedź trzech produktów (30.01.2014)

W połowie lutego 2014 na nasz rynek mają wejść trzy nowe produkty iFi Audio - marki spokrewnionej z Abbingdon Music Research. Zapowiadane modele (iPurifier, iCan Nano, iDSD Nano) tworzą nową serię iFi nano.

Najbardziej nietypowym urządzeniem jest iPurifier (cena 425 złotych). Służy on do redukowaniu niepożądanego szumu EMI. Ma on być stopniem czyszczącym i filtrującym sygnał cyfrowy tuż przed wejściem USB w przetworniku C/A. Obudowa została wykonana z aluminium, a kompaktowy rozmiar (62x19x18 mm, masa 32g) powoduje, że iPurifier pozostaje praktycznie niezauważalny.

iCan Nano to bateryjnie zasilany wzmacniacz słuchawkowy. Zastosowano ogniwa litowo-jonowe, kóre po naładowaniu zapewniają do 70 godzin pracy. Urządzenie można użytkować zarówno ze sprzętm przenośnym jak i sprzętem domowym. iCan Nano zawiera wszystkie technologie, które zostały zaaplikowane w jego starszym, większym poprzedniku serii Micro. iCan Nano ma wkomponowane sprzętowe filtry XBass oraz 3D Holographic Sound, a także układy pod nazwą DirectDrive, czyli wyeliminowanie kondensatorów w torze audio. Obudowa została wykonana z aluminium, a cena tego modelu to 725 złotych.

iDSD Nano (cena 825 złotych) to według producenta pierwszy na świecie w pełni przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy USB, który obsługuje zarówno pliki DSD (do 6,2MHz) jak i PCM (do 32bitów/384kHz, także DXD). Jest on oparty na ręcznie selekcjonowanym przetworniku CA Burr-Browna. Zastosowany układ BB pozwala na odtwarzanie różnych formatów w postaci natywnej, bez konwersji. W iDSD Nano pracują zegary taktujące militarnej klasy oraz litowo-jonowe ogniwa zasilające, które umożliwiają ciągłą pracę do 10 godzin bez konieczności ładowania. iDSD ma wejście USB co pozwala między innymi na współpracę z przenośnymi urządzeniami Apple czy Android. Oprócz wyjścia RCA LR i wyjścia słuchawkowego, iDSD nano ma też wyjście S/PDIF (sygnał PCM do 192kHz). Wymiary urządzenia to 87x68x28mm, a jego masa wynosi tylko 162g.

[zdjęcie iFi Audio Nano iDSD]
[zdjęcie iFi Audio Nano iCan]
[zdjęcie iFi Audio Nano iPurifier]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl