Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ACOUSTIC SIGNATURE - gramofony Wow i Wow XL (20.01.2014)

Niemiecka firma Acoustic Signature opracowała ostatnio dwa nowe modele gramofonów, które w Polsce sprzedaje Audio System.

Wow to model najtańszy, ale tak jak i inne gramofony Acoustic Signature jest produkowany ręcznie i ma łożysko wykonane z autorskiego materiału Tidorfolon. Producent udziela na łożysko dziesięcioletniej gwarancji. Na gładkiej powierzchni korpusu gramofonu nie ma przycisków - funkcjami sterujemy za pomocą dotykowych sensorów. Nowy, opracowany od podstaw silnik napędowy sterowany cyfrowym procesorem 20 MHz pozwala uzyskać wysoką stabilność obrotów. Aluminiowy talerz waży 4,5 kg. W zestawie dołączono ramię Rega RB 202. Górna część gramofonu wykonana jest z błyszczącego akrylu w kolorze czarnym, lub białym. Wymiary Wow to 430x119x340mm (SWG). Do wyboru są prędkości obrotowe 33 oraz 45 rpm. Cena wraz z ramieniem Rega to 5.700 złotych.

Wow XL bazuje na modelu Wow i jest jego rozwinięciem. Kształt gramofonu jest podobny, ale w korpusie zamiast 3-milimetrowej płyty akrylowej zastosowano 10mm masywny płat aluminium. Talerz gramofonu również wykonany jest z aluminium, ma grubość 34 mm, waży 6,4 kg i jest identyczny, jak ten, który zastosowano w modelu Barzetti. Jego masa jest 50% większa od masy talerza w modelu Wow. Konstrukcja gramofonu umożliwia zastosowanie dowolnego ramienia dziewięciocalowego. Całość wyposażona jest w regulowane aluminiowe nóżki. Cena Wow XL (bez ramienia) wynosi 6.930 złotych.

[zdjęcie gramofonu Acoustic Signature Wow]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl