Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MAGICO - podłogowe kolumny S3 (20.01.2014)

Amerykańska firma Magico poszerzyła ostatnio serię kolumn S o nowy model S3. Cena za parę wynosi 99.000 zł (lakier matowy) lub 115.000 zł (lakier błyszczący). Kolumny dostępne są w kilkunastu wariantach kolorystycznych.

Według Alona Wolfa - właściciela i głównego projektanta firmy - S3 ma bardzo korzystną relację jakości do ceny. S3 czerpie z tego samego dziedzictwa technologicznego, co dwa starsze modele S1 i S5, w hierarchii plasując się pomiędzy nimi.

Podobnie jak we wszystkich kolumnach Magico obudowa ma skomplikowaną konstrukcję i mieści w sobie cały system wewnętrznych komór wykonanych z poliwęglanu, które tworzą dla głośników idealne środowisko pracy. Co charakterystyczne dla Magico, zewnętrzna powłoka obudowy wykonana jest z wytłaczanego aluminium. Cała konstrukcja zaprojektowana jest i uformowana w taki sposób, aby wewnętrzne rezonanse były tłumione, a efekt dyfrakcji zminimalizowany.

Przetworniki, których użyto w modelu S3 są równie zaawansowane, co w pozostałych kolumnach Magico. Głośnik wysokotonowy to znany z modelu S5 berylowy MB30. Głośnik średniotonowy również jest taki sam (nosi oznaczenie M380). Dwa głośniki niskotonowe różnią się od tych zastosowanych w S5 głównie wielkością (mają 8 cali średnicy), chociaż opracowano je całkowicie od podstaw.

Zwrotnica podobnie jak w innych modelach złożona jest z najwyższej klasy elementów Mundorfa.

Dane techniczne Magico S3:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Magico S3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl