Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

THIEL - zapowiedź podstawkowych kolumn TM3 (7.01.2014)

Amerykańska firma Thiel zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowych zestawów głośnikowych. Są to dwudrożne, podstawkowe kolumny bass-reflex TM3. Mają one wejść do sprzedaży późną wiosną 2014, a ich cena detaliczna w USA ma wynosić 2.999 dolarów.

TM3 zostały zaprojektowane pod kierownictwem Marka Masona. Wnoszą one nowe podejście do projektowania, ale też trzymają się niektórych założeń spotykanych we wcześniejszych modelach marki Thiel. Zadbano o redukcję efektów dyfrakcyjnych i wysoką sztywność skrzynki. Charakterystyki są płaskie zarówno na osi jak i poza osią. Głośniki mogą pracować z dużymi mocami i zapewniają niskie zniekształcenia. Pewne charakterystyczne cechy projektu TM3 mają się też pojawiać w przyszłych kolumnach Thiel.

Ta dwudrożna konstrukcja ma specjalnie opracowany 6.5-calowy głośnik niskośredniotonowy z odlewanym koszem i membraną z włókna szklanego. Głośnik wysokotonowy o rozmiarze 1 cala ma metalową kopułkę.

TM3 będzie można zobaczyć i posłuchać na wystawie CES 2014 w Las Vegas. Dostępne będą też specjalne podstawki w cenie 599 dolarów za parę.

Dane techniczne kolumn Thiel TM3:

[zdjęcie kolumn Thiel TM3]
[zdjęcie kolumn Thiel TM3 - para]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl