Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - zamknięte, wokółuszne słuchawki K545 (3.01.2014)

K545 to nowy model wokółusznych, zamkniętych słuchawek austriackiej marki AKG. Ich cena wynosi 999 zł.

Według producenta K545 są technicznie pokrewne ze studyjnymi słuchawkami K550. Przetworniki o rozmiarze 50mm (największe, jakie AKG montuje w słuchawkach) są w obu modelach niemal identyczne. K545 mają jednak lekko pogłębione niskie tony.

Nausznice wykonano z miękkiej skórki. Zastosowano system składania 2D Axis, dzięki któremu słuchawki mieszczą się w płaskim, sztywnym etui. W komplecie dostarczane są dwa przewody. Na pierwszym znajduje się uniwersalny pilot z mikrofonem i jednym przyciskiem, a na drugim trójprzyciskowy pilot MFI z mikrofonem, kompatybilny z urządzeniami Apple. Oba nie tylko umożliwiają odbieranie telefonów bez zdejmowania słuchawek, ale dają też szerokie możliwości przy korzystaniu z iPoda, iPhone'a, iPada, odbiorników stereo, a także urządzeń z Androidem, Windows, Blackberry i MP3. Wyposażenie uzupełnia adapter jack 6,3mm na 3,5mm mini-jack.

Model K545 pojawił się równocześnie w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, oraz czarnej, ale z nakładkami ze szczotkowanego aluminium w kolorze turkusowym lub pomarańczowym.

Podstawowe parametry AKG K545:

[zdjęcie słuchawek AKG K545]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl