Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BAKOON - kolejne urządzenia wchodzą na polski rynek (27.12.2013)

Kilka tygodni temu informowaliśmy o pojawieniu się na naszym rynku wzmacniacza słuchawkowego Bakoon HPA-21. W styczniu 2014 do Polski mają trafić pozostałe urządzenia tej marki (dystrybucja Moje Audio). Dostępne będą w wykończeniu srebrnym i czarnym.

Wzmacniacz AMP-12R (cena 25.900 zł) ma firmowe wejście prądowe SATRI-LINK (w postaci gniazd BNC) oraz typowe napięciowe wejście RCA. W komplecie załączana jest platforma antywibracyjna. Oprócz wyjścia na kolumny dostępne jest też wyjście słuchawkowe typu jack. Obudowa AMP-12R jest wykonana z bloku aluminium. AMP-12 (cena 17.900 zł) to wersja wzmacniacza ze skromniejszym zasilaczem i bez platformy antywibracyjnej. AMP-12R ma moc 15W (na 8Ω), maksymalne wzmocnienie 20dB, wymiary SWG 195 x 40,5 x 195 mm (sam wzmacniacz) i masę 13 kg.

EQA-12R to przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC (cena 19.500 zł). Zastosowano w nim bateryjne zasilanie z akumulatorami litowo-jonowymi i najwyższej klasy podzespoły jak choćby rezystory Vishay Z-Foil. Wyjątkowym rozwiązaniem jest wykorzystanie wkładki MC jako źródła prądowego. EQA-12R ma prądowe wyjście SATRI-LINK (BNC) i konwencjonalne wyjście napięciowe (RCA). Dostępne są trzy ustawienia wielkości wzmocnienia. Czas pracy po pełnym naładowaniu to około 25 godzin, a czas ładowania to 5 godzin. Wymiary SWG to 195 x 40,5 x 195 mm. Masa wynosi 4 kg. EQA-12 (cena 15.000 zł) to skromnijesza wersja, obsługująca tylko wkładki MC, dostarczana bez platformy antywibracyjnej i bez zasialcza serii reference.

BPS-02 (cena 1.790 zł) to bateryjny zasilacz. Energia magazynowana jest w dwóch bateriach litowo-jonowych o pojemności 2.200mAh. Napięcie wyjściowe wynosi 5V lub 6V (prąd stały). Nominalny prąd wyjściowy to 1A, a prąd szczytowy to 1,5A. BPS-02 ma analogowy, automatyczny układ do ładowania (zgłoszony jest patent na ten układ). Do budowy zasilacza wkorzystywane są tylko starannie dobrane podzepoły. Wymiary WSG BPS-02 to 120 x 30 x 120 mm. Masa urządzenia wynosi 1.2 kg.

Opisywany już wcześniej przedwzmacniacz słuchawkowy HPA-21 kosztuje 13.500 zł.

[zdjęcie wzmacniacza Bakoon AMP-12R]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl