Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - słuchawki Synchros S700 (2.12.2013)

Firma JBL wprowadziła do oferty wokółuszne słuchawki Synchros S700. Cena słuchawek wynosi 1.499 zł.

Ma to być referencyjny model JBL. W laboratoriach Harmana przeanalizowano sposób, w jaki człowiek odbiera dźwięki. Na tej podstawie zbudowano model pomiaru akustycznego, z którego wyrosła technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku JBL LiveStage. Pozwala ona tworzyć urządzenia, które budują scenę muzyczną dającą słuchaczowi złudzenie, że źródło dźwięku znajduje się przed nim. Technologia ta posłużyła za podstawę do prac nad słuchawkami Synchros S700.

Wbudowane zasilanie w postaci baterii litowo-jonowej zapewnia odsłuch przez 28 godzin. Do kompletu dodawane są dwa odłączalne przewody z mikrofonem i pilotem. Jeden z nich służy do sterowania urządzeniami iOS (Apple), natomiast drugi jest bardziej uniwersalny (dla urządzeń z systemem Android i innymi). W zestawie jest też przewód do ładowania przez złącze USB, etui i skrócony przewodnik. Słuchawki mają masywny, stalowy pałąk oraz wykończenia z cordury. Dostępne są w jednolitym kolorze białym lub czarnym.

Konstrukcja S700 jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Miękkie muszle wykonano ze skóry. Przetwornik ma rozmiar 50mm.

Dane techniczne słuchawek JBL Synchros S700:

[zdjęcie słuchawek JBL Synchros S700]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl