Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TELLURIUM Q - polska dystrybucja brytyjskiego producenta (25.11.2013)

W tym miesiącu firma Hi Fi Elements wprowadziła do sprzedaży w Polsce produkty marki Tellurium Q. Aktualnie w ofercie Tellurium Q znajdują się różnego rodzaju kable. Na początku 2014 roku spodziewane jest też rozpoczęcie sprzedaży elektroniki.

Tellurium Q to brytyjska firma, która rozpoczęła działalność w 2009 roku. Cechą wyróżniajacą okablowanie Tellurium Q jest konstrukcja zwalczająca problem zniekształceń fazowych. Szczegóły stosowanych technik konstrukcyjnych są traktowane jako tajemnica firmowa. W krótkim czasie po debiucie kable Tellurium zyskały wiele pozytywnych recenzji w prasie (HiFi Plus, HiFi World, HiFi Choice).

W ofercie znajduje się kilka modeli kabli głośnikowych (Blue, Black, Green, Ultra Black, Graphite, Black Diamond). Najtańszy Tellurium Blue kosztuje 699 złotych za zestaw stereo o długości 3m. Najdroższy Black Diamond kosztuje 18.699 złotych za zestaw stereo o długości 3m.

Interkonekty do połączeń analogowych są produkowane z wersjach z wtykami RCA i XLR. Gama dostępnych modeli zaczyna się od Tellurium Blue (1.049 złotych za 1 metr stereo RCA, 1.349 złotych za 1m stereo XLR), a kończy się na Tellurium Black Diamond (4.449 złotych za 1m stereo RCA oraz 5.149 złotych za 1m stereo XLR).

Ceny kabli cyfrowych z zakończeniami RCA lub XLR rozciągają się w przedziale od 1.199 do 3.849 złotych. Ceny kabli USB zacznają się od 1.099 złotych, a kończą się na 3.249 złotych za model Tellurium Black Diamond USB 1 metr.

W ofercie są też kable DIN (szczególnie polecane do sprzętu marki Naim), kable gramofonowe i kable zasilające.

[zdjęcie kabla głośnikowego Tellurium Q Black Diamond]
[zdjęcie kabla cyfrowego Tellurium Q Black Waveform]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl