Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BAKOON - prądowy wzmacniacz słuchawkowy HPA-21 (22.11.2013)

Na nasz rynek wchodzi wzmacniacz słuchawkowy Bakoon HPA-21 (cena detaliczna 13.500 zł). Jest to unikatowe urządzenie, ponieważ może pracować jako wzmacniacz prądowy. HPA-21 korzysta z opracowanej przez Bakoon konstrukcji nazwanej układem SATRI.

HPA-21 ma typowe wejście napięciowe w postaci gniazd RCA LR, a także wejście prądowe (Satri-link) na złączach BNC LR. Do dyspozycji są też dwa wyjścia - jedno prądowe i drugie, konwencjonalne napięciowe. Korzystając z wyjścia prądowego można zmienić wzmocnienie przy pomocy dwupozycyjnego przełącznika (wzmocnienie niskie/wysokie).

Oprócz tego HPA-21 wyróżnia się zastosowaniem zasilania bateryjnego. Akumulatory litowo-jonowe (Li-ion) pozwalają na pracę do 6,5 godziny. Czas ładowania baterii to odpowiednio 4 godziny do 80% pojemności lub 6 godzin do pełnej pojemności.

Produkty japońsko-koreańskiej firmy Bakoon to nowość na na polskim rynku. Dystrybucję prowadzi Moje Audio. W najbliższych tygodniach do sprzedaży mają wejść kolejne urządzenia Bakoon.

Dane techniczne wzmacniacza słuchawkowego Bakoon HPA-21:

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Bakoon HPA-21]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Bakoon HPA-21 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl