Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - X-i90, bogato wyposażony wzmacniacz zintegrowany (13.11.2013)

Advance Acoustic stopniowo odświeża swoją ofertę. Pięć miesięcy po premierze przedwzmacniacza X-Preamp i końcówki mocy X-A160 do produkcji wchodzi wzmacniacz zintegrowany X-i90. Nowe konstrukcje z oznaczeniem X znacznie różnią się od swoich poprzedników zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym.

Advance Acoustic X-i90 będzie dostępny w styczniu 2014, a przewidywana cena to 2.890zł.

Zgodnie z oznaczeniem X-i90 dysponuje mocą 2x90W (8Ω) lub 2x120W (4Ω). Obsługiwane są zarówno źródła analogowe jak i cyfrowe. W części analogowej do dyspozycji jest siedem uniwersalnych wejść RCA oraz wejście gramofonowe dla wkładki MM. Część cyfrowa wyposażona jest w dwa wejścia USB, dwa wejścia koaksjalne oraz jedno optyczne. Do wzmacniacza można podłączyć dwie pary głośników oraz słuchawki, a w razie potrzeby rozdzielić sekcje przedwzmacniacza i końcówek mocy.

Advance Acoustic X-i90 umożliwia regulacje tonów i balansu, którą można odłączyć aktywując tryb bypass. Z kolei tryb High Bias umożliwia pracę wzmacniacza w sposób analogiczny do klasy A. Oprócz tego zainstalowano też gniazdo zasilania dla modułu WTX500, dzięki któremu do wzmacniacza można bezprzewodowo przesyłać pliki audio w technologii Bluetooth.

Dane techniczne X-i90:

[zdjęcie wzmacniacza Advance Acoustic X-i90]
[zdjęcie wzmacniacza Advance Acoustic X-i90 - wnętrze]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl