Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ANCIENT AUDIO - zintegrowany wzmacniacz Silver Integra (02.10.2000)

Ancient Audio ma w swej ofercie nowy lampowy wzmacniacz zintegrowany. Aktualnie jest to szczytowy model wśród wzmacniaczy zintegrowanych tej firmy. Konstrukcja oparta jest na wcześniejszym modelu Silver 300. Cena detaliczna wynosi 11.000 zł.

Silver Integra wykorzystuje stopień wyjściowy SE na lampach 300B. W układzie nie jest wykorzystywane sprzężenie zwrotne. Wewnętrzne okablowanie, a także uzwojenie transformatora wyjściowego, jest wykonane ze srebrnego drutu. Montaż jest wkonany ręcznie metodą punkt-punkt. Zasilacz wysokiego napięcia korzysta z lampy prostowniczej.

Moc wyjściowa wynosi 9W na 8 omach. Trzy wejścia liniowe mają czułość 500mV. Ważący 18 kg wzmacniacz ma wymiary 250,430,205mm (SGW). Konstrukcja mechaniczna jest niemagnetyczna.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl