Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HEGEL - H80, wzmacniacz zintegrowany z wejściami cyfrowymi (5.11.2013)

Na nasz rynek wchodzi zintegrowany wzmacniacz Hegel H80. Cena detaliczna tego nowego urządzenia norweskiego producenta wynosi 6.790 zł.

H80 ma łącznie 5 wejść cyfrowych akceptujących dane 24-bitowe. Są to kolejno: 2 wejścia koaksjalne, 2 optyczne i wejście USB. Wejście USB pozwala na sterowanie playlistą komputera przy użyciu załączonego do wzmacniacza pilota. Możliwe jest odtwarzanie, pauzowanie i przeskakiwanie utworów. Wzmacniacz zapewnia funkcjonalność plug & play.

Na wyposażeniu są 3 wejścia analogowe, w tym jedno prawdziwie symetryczne wejście XLR i dwa niesymetryczne wejścia RCA (Cinch). Jedno z wejść RCA może być skonfigurowane jako wejście bezpośrednie dla systemów kina domowego.

Przetwornik CA wbudowany w H80 bazuje na samodzielnych konstrukcjach Hegla, które są już znane z wcześniejszych produktów. Wykorzystano firmową technologię przetaktowania zegara (własne opracowanie Hegla) oraz unikatową metodę zastosowania elementów cyfrowych.

Sekcja przedwzmacniacza pochodzi bezpośrednio z referencyjnych urządzeń Hegla. Układy przedwzmacniacza opracowano na elementach nietypowych dla produktów audio, co pozowliło osiągnąć niski poziom szumów (stosunek SNR powyżej 100dB). Zastosowano też opatentowaną technologię SoundEngine. Zapewnia to niski poziom zniekształceń i wysoki współczynnik tłumienia (damping factor).

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Hegel H80]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Hegel H80 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl