Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REIMYO - stabilizator zasilania ALS-777 Limited (29.10.2013)

W najbliższych dniach do sprzedaży ma wejść stabilizator zasilania Reimyo ALS-777 Limited (cena 25.990 złotych). Poprzednia wersja ALS-777 została wprowadzona w 2003 roku w Japonii. Nowa wersja z roku 2013 zawiera udoskonalenia i co najważniejsze jest też przystosowana do europejskich standardów elektrycznych.

ALS-777 Limited może pracować z prądem do 15 amperów przy napięciu zasilającym 230V, co daje łącznie 3.450 watów. Gniazda Schuko dla podłączanych urządzeń (5 sztuk) zostały wybrane w wyniku poszukiwań. Pochodzą one z niemieckiej firmy Berker i są poddawane obróbce kriogenicznej. Gniazda są zamontowane w sposób zagłębiony i nie wystają poza powierzchnię ścianki tylnej.

ALS-777 Limited to urządzenie trudne do jednoznacznego sklasyfikowania, ponieważ spełnia różne funkcje. Po pierwsze jest to listwa zasilająca z możliwością podłączenia złączem IEC. Producent załącza w zestawie przewód sieciowy X-DC2 (osobno kosztuje on 4.450 złotych). Po drugie w ALS-777 znajduje się równoległy filtr. Ponieważ nie jest on zainstalowany w torze sygnału, nie ogranicza on przekazu mocy tak jak to się dzieje w przypadku wielu znajdujących się na rynku filtrów. Najbardziej oryginalną częścią ALS-777 są układy nazywane QRT (Quantum Resonance Technology) oparte na technologii amerykańskiej firmy Quantum Products. Układy QRT są umieszczone na kilku płytkach, sterowane mikroprocesorowo i generują specjalne sygnały by poprawić jakość zasilania.

Urządzenie ma wymiary (SWG) 430 x 59 x 324 mm. Jego masa jest równa 7.36 kg.

[zdjęcie stabilizatora zasilania Reimyo ALS-777 Limited - zbliżenie]
[zdjęcie stabilizatora zasilania Reimyo ALS-777 Limited - gniazda]
[zdjęcie starszej wersji stabilizatora zasilania Reimyo ALS-777]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl