Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - słuchawki CitiScape Frames (21.10.2013)

Philips zaprezentował nowe słuchawki CitiScape Frames (cena detaliczna 399 złotych). Są to nauszne, kompaktowe, składane słuchawki zamknięte z przetwornikiem dynamicznym. Producent podaje w swoich materiałach, że wzornictwo Frames nawiązuje do stylowych okularów przeciwsłonecznych i najnowszych kolekcji światowej mody.

Słuchawki Frames wyposażono w przetworniki neodymowe o średnicy 40 mm. Kopułkowa membrana jest wykonana z mylaru. Zastosowano cewkę CCAW. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 18Hz do 22,5 kHz. Impedancja wynosi 32Ω. Maksymlna moc wejściowa to 50 mW, a czułość wynosi 106 dB.

Słuchawki Frames posiadają wbudowany mikrofon, co pozwala przechodzić od słuchania muzyki do odbierania połączeń telefonicznych. Są kompatybilne z telefonami iPhone, BlackBerry, HTC, LG, MOTOROLA, Nokia, Palm, Samsung, Sony Ericsson. Gdy nie są używane, można je złożyć i schować w etui.

[zdjęcie słuchawek Philips CitiScape Frames]
[zdjęcie słuchawek Philips CitiScape Frames - złożone]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl