Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - gramofon MT5 (14.10.2013)

Do sprzedaży na polskim rynku wszedł gramofon McIntosh MT5. Jest to kompletne urządzenie razem z ramieniem i zainstalowaną wkładką MC. Cena wynosi 26.500 złotych.

MT5 to gramofon z napędem paskowym. Silnik na prąd stały ma niskoszumowe łożyska i pochodzi ze Szwajcarii. Akrylowy talerz jest podświetlany, ma cermiaczne łożysko i wspiera się na zawieszeniu magnetycznym. Ramię (9-calowe) i wkładka zostały opracowane specjalnie do tego modelu. Wysokopoziomowa wkładka MC (produkowana przez Sumiko) jest kompatybilna z wejściami MM w przedwzmacniaczach gramofonowych.

MT5 jest fabrycznie przygotowany do pracy. Ustawienia ramienia, nacisku igły i anti-saktingu są wykonywane przez producenta.

MT5 zachowuje tradycyjne wzornictowo znane z elektroniki McIntosh. Materiały wybrane do konstrukcji chassis pomagają stłumić szumy, rezonanse i podkolorowania. Z gramofonem dostaraczna jest przeźroczysta pokrywa.

Dane techniczne gramofonu McIntosh MT5:

[zdjęcie gramofonu McIntosh MT5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl