Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - gramofon MT5 (14.10.2013)

Do sprzedaży na polskim rynku wszedł gramofon McIntosh MT5. Jest to kompletne urządzenie razem z ramieniem i zainstalowaną wkładką MC. Cena wynosi 26.500 złotych.

MT5 to gramofon z napędem paskowym. Silnik na prąd stały ma niskoszumowe łożyska i pochodzi ze Szwajcarii. Akrylowy talerz jest podświetlany, ma cermiaczne łożysko i wspiera się na zawieszeniu magnetycznym. Ramię (9-calowe) i wkładka zostały opracowane specjalnie do tego modelu. Wysokopoziomowa wkładka MC (produkowana przez Sumiko) jest kompatybilna z wejściami MM w przedwzmacniaczach gramofonowych.

MT5 jest fabrycznie przygotowany do pracy. Ustawienia ramienia, nacisku igły i anti-saktingu są wykonywane przez producenta.

MT5 zachowuje tradycyjne wzornictowo znane z elektroniki McIntosh. Materiały wybrane do konstrukcji chassis pomagają stłumić szumy, rezonanse i podkolorowania. Z gramofonem dostaraczna jest przeźroczysta pokrywa.

Dane techniczne gramofonu McIntosh MT5:

[zdjęcie gramofonu McIntosh MT5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl