Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - bogato wyposażony wzmacniacz zintegrowany MA7900 (3.10.2013)

Na nasz rynek wszedł nowy, 200-watowy, bogato wyposażony wzmacniacz zintegrowany McIntosh MA7900. Jego cena wynosi 28.500 złotych.

Do MA7900 można podłączyć aż 12 urządzeń. Na wyposażeniu jest przetwornik cyfrowo-analogowy i do dyspozycji są trzy wejścia cyfrowe (asynchroniczne USB 2.0 do współpracy z komputerem, koncentryczne i optyczne), które mogą przesyłać sygnał o maksymalnej rozdzielczości 32 bity / 192 kHz. Dwa przedwzmacniacze gramofonowe pozwalają na obsługę wkładek MM i MC. Wśród zestawu wejść liniowych jest też para gniazd symetrycznych XLR.

MA7900 ma wyprowadzone gniazda wejścia końcówki mocy i wyjścia przedwzmacniacza. Można też skorzystać z funkcji Home Theater Pass Through (tryb pracy wzmacniacza, w którym regulacja głośności przestaje działać). Dzięki temu istnieje możliwość zintegrowania MA7900 z posiadanym systemem kina domowego.

Pięciozakresowa regulacja barwy tonów jest zapamiętywana oddzielnie dla każdego z wejść. Istnieje możliwość całkowitego wyłączenia układu regulacji tonów.

Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy High Drive może współpracować z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku słuchawkami.

W stopniach wyjściowych zastosowano znane z urządzeń McIntosha Autoformery, co pozwala dostarczyć całe 200W mocy przy różnych impedancjach podłączonych głośników.

Technologia Power Guard uniemożliwia przesterowanie głośników chroniąc kolumny przed uszkodzeniem.

Obudowę wzmacniacza wykonano w części z wypolerowanej stali nierdzewnej. Zachowano tradycyjne wzornictwo McIntosha, ze szklanym panelem przednim i podświetlanymi wskaźnikami mocy wyjściowej.

Podstawowe dane techniczne wmzacniacza McIntosh MA7900:

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego McIntosh MA7900]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego McIntosh MA7900 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl