Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośny, wodoodporny odtwarzacz na głowę Walkman W274S (3.10.2013)

Firma Sony wzbogaciła ofertę o nowy, przenośny odtwarzacz plików Walkman W274S. Ma on wejść do sprzedaży w bieżącym miesiącu, a cena ma się kształtować na poziomie około 430 złotych.

Walkman W274S to odtwarzacz zakładany na głowę i wodoodporny, przystosowany do użytkowania w czasie uprawiania sportu. W komplecie dostarczane są udoskonalone, przeznaczone specjalnie do pływania wkładki douszne, które zapobiegają przedostawaniu się wody do wnętrza i są odporne na jej działanie. Dokładne przyleganie do uszu i niewielkie wymiary umożliwiają aktywność fizyczną bez krępujących ruchy kabli. W274S jest przystosowany do pracy pod wodą, na głębokości do dwóch metrów.

Odtwarzacz ma wbudowaną pamięć 8 GB. Obsługuje pliki MP3, WMA (w wersji bez DRM), AAC-LC (bez DRM) oraz Linear PCM. Czas pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora wynosi do 8 godzin. Pełne ładowanie zajmuje 1,5 godziny.

[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman W274S]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl