Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośny, wodoodporny odtwarzacz na głowę Walkman W274S (3.10.2013)

Firma Sony wzbogaciła ofertę o nowy, przenośny odtwarzacz plików Walkman W274S. Ma on wejść do sprzedaży w bieżącym miesiącu, a cena ma się kształtować na poziomie około 430 złotych.

Walkman W274S to odtwarzacz zakładany na głowę i wodoodporny, przystosowany do użytkowania w czasie uprawiania sportu. W komplecie dostarczane są udoskonalone, przeznaczone specjalnie do pływania wkładki douszne, które zapobiegają przedostawaniu się wody do wnętrza i są odporne na jej działanie. Dokładne przyleganie do uszu i niewielkie wymiary umożliwiają aktywność fizyczną bez krępujących ruchy kabli. W274S jest przystosowany do pracy pod wodą, na głębokości do dwóch metrów.

Odtwarzacz ma wbudowaną pamięć 8 GB. Obsługuje pliki MP3, WMA (w wersji bez DRM), AAC-LC (bez DRM) oraz Linear PCM. Czas pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora wynosi do 8 godzin. Pełne ładowanie zajmuje 1,5 godziny.

[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman W274S]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl