Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IFI AUDIO - miniaturowe urządzenia audio w Polsce (27.09.2013)

Do sprzedaży w Polsce wchodzą urządzenia ifi Audio. Marka ta jest powiązana z Abbingdon Music Research (czyli Abbingdon Global Group). Produkty ifi Audio wykorzystują też rozwiązania techniczne zaczerpnięte ze znacznie droższych urządzeń AMR. Oferta ifi liczy obecnie siedem pozycji, głównie związanych z komputerowym audio, ale nie tylko. Urządzenia ifi Audio mają nieduże gabaryty i mają zunifikowaną szatę wzorniczą.

Przetwornik cyfrowo-analogowy USB iDAC (cena 1.350 złotych) ma wyjście stereo RCA i wyjście słuchawkowe. Obsługuje on sygnały o rozdzielczości do 192kHz / 24 bity. Zastosowano w nim przetwornik ESS Sabre.

Gniazdo USB może przekazać nie tylko sygnał z danymi, ale także zasilanie. Niestety jakość zasilania z typowych gniazd komputerowych jest niska i aby temu zaradzić powstał zasilacz USB ifi Audio iUSB (cena 890 złotych).

iCAN (1.090 złotych) to wzmacniacz słuchawkowy, który może oddać moc ponad 400mW przy obciążeniu 32Ω. Ma on wejście RCA i wejście mini-jack 3,5mm oraz wyjście jack 6,3mm. Zasilany jest napięciem 9V.

iLINK (cena 1.090 złotych) to konweter sygnału USB na SPDIF. Do dyspozycji jest zarówno wyjście optyczne jak i dwa wyjścia koncentryczne (jedno z normalnym poziomem wyjściowym, drugie z poziomem wysokim).

iPHONO (cena 1.750 złotych) to przedwzmacniacz gramofonowy przystosowany zarówno do pracy z wkładkami MM jak i MC. Ma on wyjście RCA i jest zasilany napięciem stałym 9V. Ma on zmienne wzmocnienie, możliwość dopasowania impedancji i różne krzywe korekcyjne do wyboru.

iTUBE (1.350 złotych) to przedwzmacniacz-bufor oparty na stopniu lampowym. Jest zasilany napięciem stałym 9V. Ma tylko jedno wejście i jedno wyjście RCA oraz regulację głośności.

GEMINI to rozdwojony kabel USB. Z jednej strony jest zakończony dwoma wtykami USB co pozwla osobno przesyałać zasilanie i sygnał. Cena za kabel długości 0,75 m to 790 złotych, a cena za kabel o długości 1 m 1.090 złotych.

[zdjęcie przetwornika CA USB ifi Audio iDAC]
[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego ifi Audio iPHONO]
[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego ifi Audio iPHONO - ustawienia]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl