Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JADIS - I50, wzmacniacz zintegrowany na lampach KT150 (13.09.2013)

I50 to nowy wzmacniacz zintegrowany francuskiej firmy Jadis. Od ponad trzydziestu lat Jadis stosuje charakterystyczne wzornictwo, które stało się wizytówką firmy. Wzmacniacz I50 pod tym względem nie odbiega od wcześniejszych konstrukcji. Dominują polerowana na wysoki połysk stal nierdzewna i złocenia. Cena tego urządzenia to 7.000 Euro (około 29.000 złotych)

W sensie technicznym nowy model wnosi jednak sporo nowego w ofercie Jadis. Pierwsze lampy KT150 trafiły do Jadis na początku roku. Po zbadaniu ich właściwości zdecydowano się na aplikację w I50. Lampy KT150 nie są zgodne z innymi lampami mocy (KT90, KT88, KT120) i w tym sensie wzmacniacz I50 jest bezprecedensową konstrukcją w historii Jadis. Oprócz czterech sztuk KT150, w I50 pracują jeszcze 3 sztuki ECC 82 i dwie sztuki ECC 83.

Wzmacniacz wyposażony jest w pilota umożliwiającego regulację głośności, a także w cyfrowe wejście USB, które pozwala na podłączenie bezpośrednio do komputera.

Podstawowe parametry Jadis I50:

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Jadis I50]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Jadis I50 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl