Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Pacific Microsonics - kolejne układy scalone z HDCD (08.02.1999)

Na styczniowej wystawie Consumer Electronics Show w Las Vegas ogłoszono, że firma Zoran dołączyła do grona producentów układów scalonych dekodujących HDCD. Odpowiednie przetwarzanie wykonywać będą układy Vaddis III (dekoder audio/video do DVD) i cyfrowe procesory ZR38601 oraz ZR38650.

Pacific Microsonics podkreśla znaczenie tego wydarzenia z uwagi na pozycję Zorana jako dostawcy układów do sprzętu AV - odtwarzaczy DVD i amplitunerów AV. Zoran został w ten sposób pierwszym producentem oferującym HDCD w układzie scalonym dekodera sygnału z DVD.

Liczba egzemplarzy płyt z HDCD przekroczyła już 100 milionów. Liczba tytułów wykorzystujących tą technologię przekroczyła już 2.000, na rok 1999 przewidywane jest pojawienie się około 2.000-2.500 następnych płyt z HDCD.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl