Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MAGICO - dwa subwoofery Qsub (7.09.2013)

Amerykańska firma Magico ogłosiła premierę pierwszych w swojej ofercie subwooferów: Qsub-18 oraz Qsub-15. Konstrukcje te są rozwinięciem serii Q i jak sformułowano to w komunikacie prasowym wyznaczają nowe standardy w zakresie reprodukcji dźwięków o niskiej częstotliwości.

Głośniki pracują w przeciwfazie, aby znieść rezonanse. Szczególną uwagę poświęcono konstrukcji obudów. Qsub wewnątrz obudowy wytwarza ciśnienie akustyczne rzędu 175dB, ale mimo tego drgania obudowy są zminimalizowane. Głośniki mocowane są do ścianek o grubości dwóch cali. Obydwa subwoofery są bardzo ciężkie. Dostępne są wykończenia satynowe M-CAST lub w klasyczna czarna anoda Magico.

W subwooferach Qsub zastosowano nowy wzmacniacz cyfrowy o mocy rzędu 6.000W. Jest on wyposażony w zasilacz o mocy 7.000VA i ma stabilizowany stopień wyjściowy.

Większy subwoofer Qsub-18 (cena 144.000 złotych) ma dwa głośniki 18-calowe. Wymiary tego modelu to 65 x 94 x 65 cm. Jego masa to aż 258kg. Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 15-150Hz.

Mniejszy Qsub-15 (cena 88.000 złotych) ma dwa głośniki 15-calowe. Jego wymiary to 56 x 69 x 56 cm, a masa wynosi 158kg. Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 15-150Hz.

[zdjęcie subwoofera Magico Qsub]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl