Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - seria kolumn Signature (6.09.2013)

Francuska firma Triangle ze Soissons wprowadza do sprzedaży nową serię - Signature. Koncepcyjnie Signature zbliżone są do serii Genese, jednak producent zastosował szereg nowinek technicznych oraz zmian w konstrukcji kolumn.

Francuscy inżynierowie z Triangle zaprojektowali zupełnie nowy głośnik wysokotonowy na potrzeby linii Signature. Jest to głośnik tubowy, wykonany z aluminium. Zaprojektowano także zupełnie nowy głośnik średniotonowy o innym profilu stożka. Nowy jest też projekt głośnika niskotonowego, ze zoptymalizowanymi komponentami oraz dwoma magnesami.

Poprzez zastosowanie płyt HDF (High Density Fibreboard) czyli płyt o dużej twardości, producent zapewnia o większej masie i stabilności całej konstrukcji. Do podłączenia wewnętrznego użyto przewodów marki Kimber Cable. Ze względu na masę kolumny opracowano nowy kolec SPEC II (Single Point Energy Conductor), który jest jedynym punktem stycznym obudowy kolumny głośnikowej z podłogą.

Górna powierzchnia, w której umieszczony jest głośnik wysokotonowy została wyprofilowana. Seria Signature oferuje trzy kolory wykończenia: mahoń, czarny i biały lakier o wysokim połysku.

Najmniejsza z kolumn Signature - podstawkowa Theta (cena 14.490 zł) - to dwudrożny bass-reflex. Efektywność tych zestawów wynosi 90dB. Ich wymiary to 470x248x387, a masa równa jest 11,6 kg. Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 45Hz-20kHz (+/- 3 dB), a moc nominalna to 90W.

Delta (cena 24.990zł) to zestaw trójdrożny, podłogowy, typu bass-reflex. Efektywność tych zestawów wynosi 92dB. Ich wymiary to 1170 x 250 x 370 mm (1230 x 345 x 385mm wraz ze stopą), a masa równa jest 33,4 kg. Pasmo przenoszenia to 35Hz-20kHz (+/- 3 dB), a moc 120W.

Największy zestaw Alpha (cena 29.990zł) to trójdrożna, podłogowa konstrukcja bass-reflex. Wymiary to 1270 x 250 x 370 mm (1330 x 345 x 385mm wraz ze stopą), a masa równa jest 35,4 kg. Pasmo przenoszenia to 32Hz-20kHz (+/- 3dB), a moc równa jest 140W.

[zdjęcie zestawów głośnikowych Triangle Signature Delta]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Triangle Signature Theta]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Triangle Signature Alpha]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl