Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FIIO - X3, przenośny odtwarzacz audio HD (6.09.2013)

Firma FiiO wprowadziła do oferty swój pierwszy przenośny odtwarzacz audio. Jest to model o oznaczeniu X3. Wyróżnia się on szeroką obsługą plików audio HD. Cena odtwarzacza to 999 złotych.

FiiO X3 obsługuje szereg bezstratnych plików audio, takich jak APE (Fast, 192K/24B), APE (Normal, 96K/24B), APE (High, 96K/24B), FLAC (192K/24B), WAV (192K/24B), WMA 9.1 LOSSLESS (96K/24B), Apple Lossless (192K/24B). Oprócz tego obsługiwane są najpopularniejsze formaty stratne jak MP3, AAC, WMA, OGG.

X3 ma baterię litowo-polimerową o pojemności 3000mAh, co pozwala na 10 godzin nieprzerwanej pracy. Standardowe złącze micro USB umożliwia ładowanie zarówno z komputera jak i ładowarki sieciowej (może być ta sama co używana do ładowania telefonu). Urządzenie jest zamknięte w wysokiej jakości metalowej obudowie i wykończone w kolorze czarnym.

Producent zadbał o jakość podzespołów w torze audio. Zastosowano układ konwertera CA Wolfson WM8740. Wzmacniacz operacyjny AD8397 daje duże możliwości sterowania wymagających słuchawek. FiiO X3 ma też sprzętową regulację barwy. Zwykle w odtwarzaczach stosuje się programowe korektory, które według Fiio nie dorównują jakością regulatorom sprzętowym.

Oprócz portu micro USB i wyjścia słuchawkowego FiiO X3 posiada również analogowe wyjście liniowe oraz koncentryczne wyjście cyfrowe.

Fiio X3 posiada wbudowaną pamięć 8GB. Slot micro SD z obsługą kart o pojemności do 64GB pozwala rozszerzyć pamięć.

Dane techniczne odtwarzacza Fiio X3:

[zdjęcie odtwarzacza Fiio X3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl