Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WILSON BENESCH - podłogowe zestawy Square Five (3.09.2013)

Brytyjska firma Wison Benesch zapowiedziała swój nowy zestaw głośnikowy. Jest to model Square Five, który będzie flagowym modelem rodziny Square Series 2. Inauguracja jest planowana na 19 września, a w następnych tygodniach kolumny będą kierowane do sprzedaży.

Square Five wykorzystuje łącznie pięć głośników. Trzy z nich są zamontowane na przedniej ściance i tworzą zespół o firmowej nazwie Troika. Wysokotonowy, 25-milimetrowy głośnik Scanspeak znajduje się pomiędzy średniotonowym 17-centymetrowym głośnikiem Tactic oraz niskotonowym 17-centymetrowym głośnikiem Tactic. Obydwa głośniki Tactic są filtrowane mechanicznie. Na dolnej ściance znajduje się kolejny 17-centymetrowy głośnik basowy. Razem z drugim głośnikem wewnątrz obudowy tworzy on parę pracującą w konfiguracji isobaric. Oprocz tego na tylnej ściance jest też membrana bierna pracująca wraz z głośnikiem Tactic.

Obudowy Square Five są tradycyjne i wykonane w większości z typowych materiałów. Zastosowano jednak wzmacniające wręgi z włókna węglowego i okazałą aluminiową podstawę, która zapewnia też właściwe warunki pracy dla zespołu głośników basowych isobaric. Do wyboru jest kilka wersji wykończenia w wysokim połysku (piano black, white, red birds eye, birds eye maple, burr walnut, ebonised walnut, zebrano) i kilka wersji satynowych (natural cherry, maple, oak).

Dane techniczne Wilson Benesh Square Five:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Wilson Benesch Square Five]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Wilson Benesch Square Five - zbliżenie]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Wilson Benesch Square Five - widok od spodu]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl