Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PARASOUND - bogato wyposażony przedwzmacniacz Halo P5 (2.09.2013)

W serii Halo firmy Parasound pojawił się nowy model. Jest to 2.1-kanałowy przedwzmacniacz Halo P5, który zastępuje w ofercie Halo P3. Sprzedaż rozpocznie się we wrześniu, a sugerowana cena na rynku amerykańskim to 950 dolarów.

Oprócz podstawowej funkcjonalności sterefonicznego przedwzmacniacza Halo P5 ma też szereg dodatkowych możliwości. Wbudowany został przetwornik cyfrowo-analogowy i zestaw wejść cyfrowych. Wejście gramofonowe obsługuje zarówno wkładki MM jak i MC. Do dyspozycji jest wyjście subwooferowe z analogowym zarządzeniem basem - Halo P5 może samodzielnie tworzyć osobny sygnał dla wyjścia subwooferowego i dla kanałów głównych. Zastosowano zmotoryzowany regulator głośności (potencjometr Alps). Do dyspozycji są wyjścia pomijające regulację głośności (home theater bypass). Wyposażenie uzupełniają wejście/wyjście wyzwalacza 12V i wejście/wyjście dla sygnałów zdalnego sterowania.

Cyfrowe wejścia optyczne i koncentryczne obsługują sygnały o częstotliwosciach próbkowania do 192kHz. Natomiast wejście USB do współpracy z komputerem obsługuje częstotliwości próbkowania do 96kHz.

Dostępne są wejścia i wyjścia analogowe o poziomie liniowym zarówno w postaci RCA jak i XLR. Dodatkowo na ściance przedniej dostępne jest wejście mini-jack o podwyższonej czułości i wyjście słuchawkowe.

Halo P5 będzie dostepny w kolorze czarnym oraz srebrnym. Dodatkowo można też dokupić elementy do montażu w standardowych szafkach.

[zdjęcie przedwzmacniacza Parasound Halo P5]
[zdjęcie przedwzmacniacza Parasound Halo P5 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl