Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOSOLUTIONS - litewskie kolumny w dystrybucji Premium Sound (27.08.2013)

Firma Premium Sound została wyłącznym przedstawicielem litewskiego producent AudioSolutions. W ofercie tej marki znajdują się dwie serie zestawów głośnikowych.

AudioSolutions została założona na Litwie w 2011 roku, ale początek prac projektowych i badawczych miał miejsce w 2003 roku. Przygotowania do uruchomienia produkcji trwały aż 8 lat.

Seria Rhapsody to pierwszy efekt prac AudioSolutions. W czasie tworzenia zestawów Rhapsody producent zastosował swoje najlepsze rozwiązania techniczne. Serię tworzą trzy zestawy podłogowe (Rhapsody 200, Rhapsody 130, Rhapsody 80) jeden zestaw podstawkowy (Rhapsody 60) oraz zestaw centralny Rhapsody C.

Seria Euphony ma zapewnić jak najlepszy stosunek jakości do ceny w tradycyjnych obudowach o typowych kształtach. Wiele uwagi poświecono temu, aby Euphony miały podobny charakter brzmienia jak topowe produkty AudioSolutions. Serię Euphony tworzą dwa zestawy podłogowe (Euphony 90, Euphony 50) oraz podstawkowe zestawy Euphony 40 i głośnik centralny Euphony C.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl