Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - nowa seria zestawów głośnikowych (22.08.2013)

Bryston poinformował o swoich nowych zestawach głośnikowych. Kolumny te tworzą nową serię A, która opiera się na tych samych założeniach technicznych co wcześniejsza seria T. Zestawy z A Series mają jednak mniejsze wymiary i niższe ceny.

Na potrzeby modeli A opracowano nowe głośniki, w tym nowy 6.5-calowy głośnik niskotonowy. Pierwsze zesatwy A, które wejdą do sprzedaży to podstawkowe Mini A oraz trzy modele podłogowe Model A1 Tower, Model A2 Tower i Model A3 Tower. Te cztery modele będą w sprzedaży od początku czwartego kwartału 2013. Później do oferty mają być dodane zestawy potrzebne głównie w systemach kina domowego: Model A Center Channel, Model A Surrounds i Model A Subwoofer (aktywny).

Mini A ma basowy głośnik 6.5-calowy, 3-calowy głośnik średniotonowy i 1-calowy głośnik wysokotonowy, a cena za parę wyniesie 1.200 USD. Ceny (za parę) kolejnych modeli to 3.250 USD za Model A1 Tower, 2.395 USD za Model A2 Tower oraz 1.995 USD za Model A3 Tower.

Zestawy Brystona będą sprzedawane w wykończeniach z różnych fornirów naturalnych. Dodatkowo na zamówienie będzie też dostępna wersja oszczędnościowa w okleinie winylowej.

[zdjęcie zestawów głośnikowych Bryston Model A1 Tower]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl