Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - bezprzewodowe słuchawki K915 (12.07.2013)

K915 to nowe bezprzewodowe słuchawki marki AKG. Cena tego modelu to 419 złotych.

AKG K915 pracują w paśmie częstotliwości 2,4GHz. Zestaw składa się z nadajnika, który jest równocześnie stacją bazową, służącą do ładowania akumulatora słuchawek, oraz samych słuchawek, czyli odbiornika. K915 to wokółuszne słuchawki półotwarte. Obejmujące całą małżowinę ucha muszle swobodnie przepuszczają powietrze i są wyściełane miękką tkaniną.

Zastosowano przetworniki o średnicy 40 mm i impedancji 32Ω. Odtwarzany jest zakres częstotliwości 18Hz-16kHz. Słuchawki ważą niecałe 200 gram. W jedną z muszli wmontowany jest ergonomiczny kontroler głośności. Naładowana bateria wystarcza na 8 godzin pracy.

Aby korzystać z systemu, wystarczy podłączyć stację bazową do źródła dźwięku - telewizora, sprzętu audio, telefonu lub przenośnego odtwarzacza. Służy do tego odpowiednio wejście stereo RCA lub minijack o średnicy 3,5 mm. Czułość wejścia można dodatkowo ustawić w zależności od źródła dźwięku. Zasięg wynosi do 30 m od nadajnika.

[zdjęcie bezprzewodowych słuchawek AKG K915]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl