Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - bezprzewodowe słuchawki K915 (12.07.2013)

K915 to nowe bezprzewodowe słuchawki marki AKG. Cena tego modelu to 419 złotych.

AKG K915 pracują w paśmie częstotliwości 2,4GHz. Zestaw składa się z nadajnika, który jest równocześnie stacją bazową, służącą do ładowania akumulatora słuchawek, oraz samych słuchawek, czyli odbiornika. K915 to wokółuszne słuchawki półotwarte. Obejmujące całą małżowinę ucha muszle swobodnie przepuszczają powietrze i są wyściełane miękką tkaniną.

Zastosowano przetworniki o średnicy 40 mm i impedancji 32Ω. Odtwarzany jest zakres częstotliwości 18Hz-16kHz. Słuchawki ważą niecałe 200 gram. W jedną z muszli wmontowany jest ergonomiczny kontroler głośności. Naładowana bateria wystarcza na 8 godzin pracy.

Aby korzystać z systemu, wystarczy podłączyć stację bazową do źródła dźwięku - telewizora, sprzętu audio, telefonu lub przenośnego odtwarzacza. Służy do tego odpowiednio wejście stereo RCA lub minijack o średnicy 3,5 mm. Czułość wejścia można dodatkowo ustawić w zależności od źródła dźwięku. Zasięg wynosi do 30 m od nadajnika.

[zdjęcie bezprzewodowych słuchawek AKG K915]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl