Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - bogato wyposażony, lampowy przedwzmacniacz C2500 (8.07.2013)

Na polski rynek wszedł lampowy przedwzmacniacz stereo McIntosh C2500. Jego cena to 27.500 zł.

C2500 - lampowy przedwzmacniacz stereofoniczny z przetwornikiem cyfrowo-analogowym i przedwzmacniaczem gramofonowym dla wkładek MM i MC.

Przedwzmacniacz umożliwia podłączenie aż 15 urządzeń, w tym 5 cyfrowych (2 koaksjalne, 2 optyczne i jedno USB 2.0 asynchroniczne do połączenia z komputerem), które mogą odbierać sygnał o maksymalnej rozdzielczości 32bity/192kHz. Dwa wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe (dla wkładek MM i MC) mogą być dopasowany do konkretnej wkładki. W przypadku wejścia MC zmieniać można impedancję w omach, a w przypadku wejścia MM pojemność. Do dyspozycji jest też sześć liniowych wejść niesymetrycznych i dwa liniowe wejścia XLR.

Układ toru audio opiera się na sześciu podwójnych triodach. Regulacja barwy (do +/- 12dB) jest zapamiętywana oddzielnie dla każdego z wejść. Istnieje też możliwość całkowitego wyłączenia układu regulacji tonów.

Do C2500 można podłączyć trzy końcówki mocy. Funkcja Home Theater Pass Through oznacza tryb pracy, w którym urządzenie staje się integralną częścią systemu kina domowego. Jest też wejście/wyjście dla zewnętrznego procesora.

Zastosowano nowy, wbudowany wzmacniacz słuchawkowy High Drive (gniazdo na panelu przednim). Został on zoptymalizowany do pracy z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku słuchawkami (od 20Ω do 600Ω).

Obudowę przedwzmacniacza wykonano w części z wypolerowanej stali nierdzewnej, która współgra z klasycznym szklanym panelem przednim McIntosha, a także stanowi ochronę dla wrażliwych na zakłócenia analogowych układów elektronicznych.

Wymiary (WSG) to 19.5 x 44.5 x 46 cm. Masa jest równa 13,8 kg.

[zdjęcie przedwzmacniacza McIntosh C2500]
[zdjęcie przedwzmacniacza McIntosh C2500 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl