Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - SHB7000, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (27.06.2013)

Philips wprowadził do sprzedaży nowe słuchawki bezprzewodowe SHB7000. Ich cena wynosi 359 złotych.

Użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy pracą bezprzewodową poprzez Bluetooth (profile A2DP, AVRCP, HFP, HSP, maksymalny zasięg do 15m) a połączeniem przewodowym poprzez gniazdo jack 3,5 mm. Do słuchawek jest dołączny kabel audio długości 1,2m.

SHB7000 mają też funkcje do obsługi połączeń telefonicznych (odbieranie/kończenie połączenia, odrzucanie połączenia, wybieranie ostatniego numeru, wyciszenie mikrofonu, zawieszanie połączeń, przełączanie między rozmową i muzyką) i regulator głośności.

Załączony przewód USB 0,6m umożliwia ładowanie SHB7000 za pośrednictwem komputera. Bateria litowo-polimerowa pozwala na odtwarzanie muzyki lub rozmowę do 9 godzin i na 200 godzin w stanie czuwania.

Zastosowano 40-milimetrowe przetworniki neodymowe. Regulacja pałąka umożliwia dopasowanie słuchawek do każdej wielkości głowy. Miękkie poduszki nauszne ze skóry mają zapewnić komfort i dobrą izolację od dźwięków z otoczenia.

Dane techniczne słuchawek Philips SHB7000:

[zdjęcie słuchawek Philips SHB7000]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl