Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PERREAUX - podłogowe, dwudrożne kolumny Audiant SR35 (22.06.2013)

Audiant SR35 to nowe, dwudrożne, podłogowe kolumny firmy Perreaux. Są to zestawy typu bass-reflex. Głośniki pochodzą z firmy Seas i pracują w układzie MTM.

Kolumny mają dwa 15-centymetrowe głośniki niskośredniotonowe. Ich cewki nawinięte są drutem z pokrytego miedzią aluminium (copper clad aluminium wire - CCAW). Membrany wykonano z powlekanego papieru. Głośnik wysokotonowy ma 22-milimetrową kopułkę Sonomex. W zwrotnicy zastosowano cewki powietrzne i polipropylenowe kondensatory.

Głośniki są zamocowane na 12-milimetrowej, aluminiowej ściance wykonanej na cyfrowo sterowanych obrabiarkach (CNC). Stopki kolumn też wykonane są z aluminium. Obudowa ma wręgowanie i materiały tłumiące aby zminimalizować drgania, fale stojące i odbicia. Tunel BR znajduje się na tylnej ściance.

Do wyboru są trzy warianty naturalnych fornirów (orzech, mahoń, rimu) i dwa warianty malowania lakierem kryjącym (czarny, biały).

Dane techniczne kolumn Perreaux Audiant SR35:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Perreaux Audiant SR35]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl