Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NAMELESS - nowy interkonekt i nowy kabel głośnikowy (19.06.2013)

Osiem lat po premierze interkonektu Nameless Black, gdańska firma wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję przewodu Nameless Black Classic Line SE (cena 69,99 zł) w nietypowej długości równej 40cm. Jest to odpowiednik regularnych przewodów Nameless Black Classic Line mk II.

Tak jak w przypadku standardowych produktów, tak i w tym przewodzie wykorzystano technikę wytwarzania bazującą na geometrii fraktalnej (NFG - Nameless Fractal Geometry). Przewodniki miedziane znajdujące się w tym kablu poddane zostały podobnym operacjom technologicznym i ukształtowaniu geometrii jak wyrób końcowy, czyli finalny przewód Black.

Interkonekty są zakończone złoconymi końcówkami. Na zewnętrzną oprawę podobnie jak w całej linii Classic, Reference czy też Custom wybrano naturalną skórę, która dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu zapewniła konieczną giętkość w jednej z płaszczyzn, ograniczając zbędne ugięcia przewodu w innych kierunkach. Wybór skóry naturalnej jest wynikiem kompromisu pomiędzy właściwościami konstrukcyjnymi przewodu a walorami estetycznym.

Wraz z limitowaną edycją interkonektu powstała również minimalistyczna konstrukcja przewodów głośnikowych Nameless Black Mini Line SP, konfekcjonowanych pozłacanymi wtykami bananowymi. W przewodach głośnikowych także wykorzystywana jest technologia NFG (Nameless Fractal Geometry). Cena detaliczna przewodu Nameless Black Mini Line SP SE wynosi 89,99 zł za 2,5 m, konfekcjonowany wtykami bananowymi komplet.

Warto też dodać, że producent ma program wymiany przewodów na wyższe modele produktów Nameless.

[zdjęcie interkonektu Nameless Classic Line SE]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl