Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz zintegrowany Nu-Vista M3 (13.09.2000)

Zintegrowany wzmacniacz Nu-Vista M3 to ostatni ze wzmacniaczy serii Nu-Vista firmy Musical Fidelity. Układy elektroniczne Nu-Vista M3 oparte są na przedwzmacniaczu i wzmacniaczu mocy Nu-Vista, ale poprawione. Nieco mniejsze jest sprzężenie zwrotne, mniejsze są też zniekształcenia. Zasilacz jest taki sam jak we wzmacniaczu mocy Nu-Vista, ale zamontowany na radiatorach. By magnetyczne zakłócenia z transformatorów nie deformowały sygnałów o niskich poziomach, transformatory są umieszczone w osobnej obudowie. Każdy wzmacniacz mocy jest w istocie monoblokiem z osobną płytką, osobnym radiatorem, osobnym zasialczem i transformatorem. Ta sama zasada została zastosowana w przypadku przedwzmaciacza.

Nu-Vista M3 dostarcza typowo ponad 275W na kanał. Jest w stanie dostarczyć prądu do 40A w szczycie. Brytyjska cena detaliczna wynosi 2.995 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl