Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOVECTOR - Discreet, zestawy elektroniki do kolumn (14.06.2013)

Duńska firma Audiovector wprowadza do oferty system Discreet. Nie jest to jeden konkretny produkt czy seria produktów w typowym rozumieniu. Discreet to zestaw elektroniki do aktywizacji kolumn z hubem, który umożliwia komunikację ze źródłami dźwięku. Hub obsługuje zarówno bezprzewodowe transmisje dźwięku (Bluetoth, Airplay) jak i połączenia przewodowe (optyczne, koncentryczne, analogowe). Discreet ma też przełączniki do kształtowania charakterystyki kolumn, co umożliwia indywidualne dopasowanie do pomieszczenia.

Kupując Discreet kupuje się wybrany model kolumn Audiocector fabrycznie wyposażony w elektronikę. Elektronika obejmuje hub umożliwiający komunikację z źródłami dźwięku, zwrotnice DSP i wzmacniacze do sterowania głośników. System Discreet docelowo dostępny będzie w ponad 30 modelach kolumn Audiovector, zarówno nowych jak i już używanych (w formie fabrycznej modyfikacji). Moduły wzmacniaczy będą dopasowane indywidualnie do każdego kompletu głośników, a ceny zestawu Discreet w zależności od modelu kolumn będą zawierać się w przedziale od 4.600 do 16.500 złotych.

[zdjęcie regulatorów charakterystyki w elektronice Audiovector Discreet]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl