Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - niedrogi konwerter CA V90-DAC (7.06.2013)

Firma Musical Fidelity poinformowała o swoim nowym konwerterze CA, V90-DAC. Ma on kosztować w Wielkiej Brytanii około 199 funtów.

Producent podkreśla, że V90-DAC jest zaprojektowany w taki sposób, by zminimalizować koszty wszelkich elementów, które nie wpływają na jakość sygnału audio. Materiał prasowy nie określa konkretnie jakie podzespoły zostały wykorzystane, ale układy konwersji CA i filtrów zostały określone jako elementy stosowane w drogim sprzęcie.

V90-DAC ma wejście koncentryczne, dwa wejścia optyczne i wejście USB (do 24 bitów, 96kHz, asynchroniczne). Maksymalna obsługiwana rozdzielczość sygnału to 24-bity, 192kHz. Sygnały z wszystkich wejść są upsamplowane do 192kHz.

Zapewniono wyśrubowane osiągi techniczne. Jitter ma wartość około 12pps, odstęp od szumu wynosi -116dB (waga A), liniowość jest na poziomie +0.2dB dla -116dB. Separacja kanałów to 104dB dla 1kHz, pasmo przenoszenia jest całowicie płaskie, a zniekształcenia wynoszą 0.00025% dla 1kHz i 0.0003% dla 20kHz.

[zdjęcie konwertera CA Musical Fidelity V90-DAC]
[zdjęcie konwertera CA Musical Fidelity V90-DAC - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl