Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - Astell & Kern AK120, przenośny odtwarzacz audio dla wymagających (3.06.2013)

W ubiegłym roku pojawił się odtwarzacz Astell & Kern AK100, który wyróżniał się wśród urządzeń przenośnych ambitnym podjeściem do jakości odtwarzania dźwięku. Teraz na rynek wchodzi model AK120, który jest jeszcze bardziej zaawansowany. AK120 ma trafić do sprzedaży w Polsce w drugiej połowie czerwca, a jego cena jest ustalona na 4.500 złotych.

Astell & Kern AK120 to według producenta jedyny na rynku przenośny odtwarzacz dual-mono, z dwoma niezależnymi torami dla prawego oraz lewego kanału, wyposażony w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe Wolfson WM8740. Obsługiwane są sygnały o rozdzielczości do 192kHz/24-bity. Oprócz zwykłego słuchawkowego wyjścia analogowego AK120 ma też wejście/wyjście optyczne i wejście USB. Może więc sam pracować jako zewnętrzny konwerter CA lub też zasilić inny konwerter CA spełniając funkcję źródła.

Korpus urządzenia jest wykonany ze szczotkowanego aluminium. Dotykowy wyświetlacz IPS ma przekątną 2,4 cala i rozdzielczość 320x240 pikseli. Pamięć wbudowana to aż 64GB. Dwa dodatkowe sloty microSD obsługują karty pamięci do 64GB każdy, co daje razem możliwość pomieszczenia 192GB danych. Litowo-polimerowa bateria o pojemności 2.350mAh (3,7V) pozwala na pracę do 14 godzin. Do ładowania służy gniazdo micro-USB typu B.

W zestawie klient otrzymuje ręcznie szyty pokrowiec z włoskiej skóry.

Dane techniczne AK120:

[zdjęcie odtwarzacza Astell & Kern AK120]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl