Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

INTEGRA - amplituner DTR 30.5 z obsługą Wi-Fi, Bluetooth i 4K (24.05.2013)

Na rynek wchodzi 7.1-kanałowy amplituner audio-video Integra DTR-30.5. Jest to pierwszy amplituner tej marki, który obsługuje zarówno Wi-Fi jak i Bluetooth. Cena tego modelu na rynku amerykańskim to 1.000 dolarów.

DTR-30.5 ma moc 95W na kanał. We wzmacniaczach pracują trójstopniowe układy Darlingtona i stosowana jest technologia Wide Range Amplifier Technology (WRAT) - topologia z niskim sprzężeniem zwrotnym, niskimi zniekształceniami i dużym zakresem dynamiki.

Obsługiwane są Dolby True HD, DTS-HD Master Audio, a także Dolby Pro Logic IIz. Do automatycznej kalibracji sprzętu w pomieszczeniu odsłuchowym wykorzystano Audyssey MultEQ. Audyssey Dynamic EQ i Dynamic Volume dają dodatkowe możliwości obróbki dźwięku.

Wbudowane Wi-Fi i Bluetooth pozwalają na strumieniowe odtwarzanie muzyki z telefonów, tabletów i komputerów. Możliwe jest odtwarzanie nagrań w formatach FLAC, DSD, ALAC, z rozdzielczościami 24/96 i 24/192. Do dyspozycji są też gniazda USB i Ethernet. Poprzez połączenia sieciowe można korzystać ze strumieniowych transmisji Spotify, Pandora, Rhapsody, SiriusXM Internet Radio czy Tune In.

Do dyspozycji jest sześć wejść i dwa wyjścia HDMI oraz bogaty zestaw wejść/wyjść analogowych i cyfrowych starszych typów. Na wyposażeniu jest także wejście gramofonowe.

Dostępna jest funkcja przekazania (pass-through) sygnału 4K (Ultra HD). Poza tym procesor Marvel QDEO może konwertować sygnały o niższych rozdzielczościach do 4K i podać je na wyjście HDMI. Funkcja InstaPreview pozwala równocześnie oglądać programy z różnych źródeł. Na wyposażeniu jest Mobile High-definition Link (MHL).

W istalacjach wielopokojowych przydatne będą takie funkcje jak obsługa stref, wejścia zdalnego sterowania i dwukierunkowy port RS-232 współpracujący z niektórymi systemami sterującymi (home automation). DTR 30.5 ma też 12-woltowe wyzwalacze.

[zdjęcie amplitunera Integra DTR 30.5]
[zdjęcie amplitunera Integra DTR 30.5 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl