Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - słuchawki douszne J22 i J33 (16.05.2013)

W ofercie JBL znalazły się dwa modele dousznych słuchawek: J22 oraz J33. Oba modele sprzedawane są w wersji podstawowej oraz w wersji z umieszczonym na przewodzie mikrofonem i pilotem wyposażonym w standardowe przyciski Apple (J22i, J33i). Przewód jest płaski, wykonany z elastomeru i wyposażony we wtyczkę ze złoconą końcówką 3,5 mm i z przejściówką na 6,3mm. Na wyposażeniu są też trzy pary silikonowych wkładek w rozmiarach S, M, L.

Modele J22/J22i mają przetworniki o średnicy 8,6 mm, które zapewniają pasmo przenoszenia 18Hz - 20kHz. Impedancja jest równa 16Ω. Cena J22 wynosi 169 zł, a cena J22i 239 zł.

Modele J33/J33i mają bardziej wyrafinowane przetworniki o średnicy 9,2mm. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 10Hz do 24kHz. Ponadto słuchawki J33 mają w komplecie piankowe wkładki Comply, które dopasowując się do kształtu ucha zapewniając wyższy komfort. Impedancja jest równa 16Ω. Cena J33 wynosi 239 zł, a cena J33i 319 zł.

[zdjęcie słuchawk J22]
[zdjęcie słuchawk J33i]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl