Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOLID TECH - meble i akcesoria antywibracyjne w dystrybucji Premium Sound (15.05.2013)

W tym miesiącu firma Premium Sound rozpoczęła dystrybucję mebli i akcesoriów antywibracyjnych Solid Tech.

Solid Tech to szwedzki producent. Wyroby tej marki mają szeroką dystrybucję i są sprzedawane w ponad 30 krajach. Całość asortymentu Solid Tech, oparta jest na dwóch liniach produktowych oraz akcesoriach tłumiących.

Linia Rack of Silence (ROS) to podstawy i stoliki antywibracyjne dedykowane dla referencyjnych komponentów elektroniki i najwyższej jakości gramofonów. Konstrukcja pozbawiona półek, oparta na profilach aluminiowych i skrzyżowanych drewnianych przęsłach. Najwyższy model wykorzystuje włókno węglowe. Poszczególne przęsła są zawieszone na sprężynach Solid Tech. Dostępne w kolorze aluminium i czarnym. Topowy model Rack Of Silence 4 Reference Carbon Fibre kosztuje 23.799 złotych.

Modele Radius to bardziej tradycyjne stoliki z drewnianymi półkami i nogami z profili aluminiowych w kolorze aluminium lub anodyzowane na czarno. Poszczególne półki lub cały stolik mogą być amortyzowane. Dla najbardziej wymagających, dostępne są półki z włóknem węglowym. W tej serii dostępne są również podstawki pod kolumny. Ceny stolików zaczynają się od kwoty 3.990 złotych za model Radius z trzema półkami.

Feet of Silence to stopy antywibracyjne najwyższej jakości pod elektronikę i gramofony. Zestaw stóp Feet of Silence kosztuje 1.899 złotych.

Disc of Silence to podstawy antywibracyjne pod sprzęt, mogą też służyć jako stopy pod stoliki Radius. Zapewniają ponad 88% redukcję drgań przy częstotliwości 20Hz (wyniki potwierdzone w pomiarach przez firmę JOR AG).

Ostatnia grupa to dyski antywibracyjne IsoClear - podstawowe akcesorium tłumiące o najprzystępniejszej cenie. Zestaw izolatorów IsoClear kosztuje 379 złotych.

[zdjęcie stopki antywibracyjnej Solid Tech Feet of Silence]
[zdjęcie stolika Solid Tech Rack of Silence]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl