Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NAGRA - zewnętrzny zasilacz MPS (13.05.2013)

MPS to nowy zasilacz firmy Nagra. Może on obsługiwać jednocześnie do czterech urządzeń Nagry. MPS był już wcześniej prezentowany w formie prototypowej, a na wystawie High-End debiut ma wersja produkcyjna.

MPS ma aluminiową obudowę dopasowaną wzornictwem i wymiarami do innych urządzeń Nagry. Jak podaje producent, MPS jest urządzeniem wykonanym bezkompromisowo. Zastosowano przewymiarowany transformator własnego projektu Nagry, z czterema galwanicznie rozdzielonymi wyjściami. Zastosowano też baterie kondensatorów o dużej pojemności. Każde wyjście posiada własny układ stabilizacyjny o niskich szumach. Jedno z wyjść (oznaczone No. 1) jest też zaprojektowane by obsłużyć opcjonalny akumulator, co pozwala zasilać przedwzmacniacz gramofonowy taki Nagra VPS.

Nagra MPS ma na frontowej ściance wskaźnik, na którym można pokazać napięcie zasilania z sieci, napięcie na dowolnym wyjściu i stan naładowania akumulatora w razie potrzeby. Zasilacz MPS może być włączony z pilota zdalnego sterowania Nagry. Na wyposażeniu jest też wejście i wyjście wyzwalacza (gniazda jack 3,5mm).

MPS może współpracować z przedwzmacniaczami Nagra PL-L, VPS, BPS, Jazz, Melody, a także z odtwarzaczami CD marki Nagra. Do połączeń stosowane są konektory Lemo. Standardowo dostępne są przewody Lemo o długościach 75cm i 125cm. Inne długości są dostępne na zamówienie.

[zdjęcie zasilacza Nagra MPS]
[zdjęcie zasilacza Nagra MPS - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl