Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - przedwzmacniacz X-Preamp i wzmacniacz mocy X-A160 (10.05.2013)

Advance Acoustic wprowadza do oferty przedwzmacniacz X-Preamp i wzmacniacz mocy X-A160. Urządzenia zawierają nowe rozwiązania konstrukcyjne i nową szatę wzorniczą. Cena X-Preamp wynosi 3.900 złotych, a cena X-A160 to 4.900 złotych.

Przedwzmacnaicz X-Preamp (następca MPP506DA) ma wbudowany przetwornik CA i obsługuję też źródła cyfrowe. Do dyspozycji jest też wejście gramofonowe MM i wejście symetryczne XLR. Przetwornik CA bazuje na układzie Burr Brown PCM 1796 i przyjmuje sygnał z wejść optycznych, koaksjalnych, AES/EBU oraz asynchronicznego wejścia USB B. Po podłączeniu komputera umożliwia to odtwarzanie strumieniowego audio z Internetu. Obsługiwane sąsygnały cyforowe o orzdzilczości 24 bity / 192 kHz. X-Preamp posiada regulację tonów i balansu. Sygnał może jednak omijać te regulacje poprzez obwód Tone Bypass. Na wyposażeniu jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne X-Preamp:

Wzmacniacz mocy X-A160 (następca MAA 406) ma nowy schemat, nowy układ zasilania i takie same tranzystory mocy jak we flagowym MAA1000. Obudowa X-A160 zawiera osobne sztywne chassis, zapewniające skuteczne ekranowanie konstrukcji, co zminimalizować zakłócenia między obwodami. Do budowy użyto komponentów okreśłonych jako audiofilskie. Układ zasilania ma 700-watowy transformator. X-A160 dostarcza 160 W mocy na każdy kanał pracując w klasie AB. Przełącznikiem na tylnym panelu można uruchomić tryb pracy w klasie A dla pierwszych 45 W. Powyżej tego limitu końcówki mocy przełączają się automatycznie w tryb AB.

Dane techniczne X-A160:

[zdjęcie zestawu Advance Acoustic X-Preamp, X-A160]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl