Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BOSE - słuchawki Bluetooth AE2w (10.05.2013)

Firma Bose wprowadza na rynek słuchawki AE2w - swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki stereo z technologią Bluetooth. Będą one dostępne w kolorze czarnym. Rozpoczęcie sprzedaży w Polsce jest planowane na 27 maja 2013. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1.049 złotych.

AE2w to słuchawki wokółuszne. Jak podaje producent zastosowano w nich trwałe elementy konstrukcyjne i miękkie materiały. Przymocowany do lewej muszli słuchawek, odłączany, zasilany z akumulatora moduł Bluetooth waży nie więcej niż przewód, który zastępuje. Konstrukcja muszli słuchawek umożliwia ich składanie - dzięki czemu ich transport jest łatwiejszy i bezpieczniejszy.

Słuchawki AE2w wykorzystują opatentowane rozwiązania firmy Bose. Technologia Bose TriPort oraz aktywny korektor graficzny umożliwiają odtwarzanie głębszych niskich tonów.

Słuchawki AE2w są zoptymalizowane pod kątem odtwarzaczy Apple, ale są też zgodne z większością innych mobilnych urządzeń Bluetooth, obsługujących profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). W prosty sposób odbywa się parowanie urządzeń. W celu nawiązania połączenia bezprzewodowego wystarczy nacisnąć dwa przyciski na module Bluetooth słuchawek. Można przy tym jednocześnie podłączyć dwa źródła - użytkownik może dzięki temu łatwo przełączać się pomiędzy odtwarzaniem filmów lub muzyki na odtwarzaczu iPad a odbieraniem rozmów na smartfonie za pomocą mikrofonu i słuchawek.

Słuchawki odbierają sygnał bezprzewodowy z urządzenia źródłowego oddalonego do około 9 metrów. Wbudowany akumulator zapewnia co najmniej 7 godzin słuchania lub ponad 200 godzin pracy w trybie gotowości. Jeśli akumulator się wyczerpie lub jeśli nie ma łączności Bluetooth, istnieje możliwość skorzystania z dołączonego do zestawu kabla audio, którym można zastąpić odłączany moduł Bluetooth.

Do ładowania słuchawek AE2w służy kabel USB, a wskaźniki LED i audio sygnalizują, czy słuchawki są włączone czy wyłączone, a także określają poziom naładowania akumulatora i status połączenia. Jeśli użytkownik korzysta z urządzenia z systemem operacyjnym Apple iOS - poziom naładowania akumulatora słuchawek wyświetla się również na samym urządzeniu źródłowym.

[zdjęcie słuchawek Bose AE2w]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl