Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOMICA - kabel głośnikowy i zasilający Pirop Reference (8.05.2013)

Pirop Reference to nowy kabel firmy Audiomica. Może on być wykorzystany jako kabel głośnikowy lub jako kabel zasilający. Cena kabla to 150 złotych za metr bieżący.

Priop reference ma osiem numerowanych żył o przekroju 16 AWG (8x1,5mm2). Cztery żyły są czerwone a cztery białe. Przewodnik wykonany jest z cynowanej miedzi N6 o czystości 99,99997%. Cynowanie zapobiega utlenianiu się miedzi i ułatwia lutowanie.

Jak większość przewodów Audiomica Laboratory, Pirop Reference posiada zabezpieczenie przed polem elektromagnetycznym. Zastosowano ekran z owijanej foli aluminiowej o 100-procentowym pokryciu i drugi ekran z plecionki wielodrutowej 70% pokrycia.

Dielektrykiem jest spienione PVC. Dzięki odpowiednio dobranej izolacji i wplecionym tekstylnym włóknom, przewód jest bardzo elastyczny przy dużej średnicy zewnętrznej 10 AWG (11mm).

[zdjęcie kabla Audiomica Pirop Reference]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl