Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROCK IT - nowa marka słuchawek na polskim rynku (30.04.2013)

Za sprawą Audiomagic na polski rynek weszły słuchawki amerykańskiej firmy Rock It. Do sprzedaży w Polsce trafiły na razie dwa modele słuchawek dousznych: R-20 oraz R-50. Pierwszy z nich zbudowany jest w oparciu o pojedynczy przetwornik armaturowy, co jak pisze dystrybutor daje lekkie, jasnym i przestrzenne brzmienie. R-50 to bardziej zaawansowana konstrukcja wykorzystująca dwa przetworniki armaturowe, co według dystrybutora daje bogatsze i ciepłe brzmienie.

Rock It R-20 (cena 169 złotych) ma impedancję 31Ω (@ 500 Hz), pasmo przenoszenia 20-18.000 Hz. Dołączony jest zestaw akcesoriów w postaci twardego etui, adaptera lotniczego oraz 3 par silikonowych końcówek w różnych rozmiarach (S/M/L).

Rock It R-50 (cena 399 złotych) ma impedancję 31Ω (@ 500 Hz) i pasmo przenoszenia 20-20.000 Hz. Dołączony jest zestaw akcesoriów w postaci twardego etui, adaptera lotniczego oraz 3 par silikonowych końcówek w różnych rozmiarach (S/M/L).

[zdjęcie słuchawek Rock It R-20]
[zdjęcie słuchawek Rock It R-50]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl