Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - wzmacniacz zintegrowany z przetwornikiem CA i wejściami gramofonowymi (24.04.2013)

Na naszym rynku pojawił się nowy wzmacniacz zintegrowany McIntosh MA6700. Urządzenie ma bogaty zestaw wejść analogowych i cyfrowych oraz moc 200 W na kanał. Cena detaliczna wynosi 26.500 zł.

Sekcja przedwzmacniacza umożliwia podłączenie 11 urządzeń, w tym 3 cyfrowych (optyczne, koncentryczne, USB), które mogą odbierać sygnał o maksymalnej rozdzielczości/częstotliwości próbkowania 32bity/192 kHz. Sekcja przedwzmacniacza gramofonowego ma wejście dla wkłdek MM (Moving Magnet) i wejście dla wkładek MC (Moving Coil). Wejście MC ma regulowaną wartość impedancji. Do dyspozycji jest też pieć par liniowych wejść RCA i jedna para symetrycznych wejść XLR.

Opcja Home Theater Pass Through oznacza tryb pracy wzmacniacza, w którym regulacja głośności przestaje działać, a wzmacniacz zachowuje się wówczas jak końcówka mocy. Dzięki temu istnieje możliwość wykorzystania MA6700 w systemie kina domowego. Dostępna jest regulacja barwy dźwięku +/- 12dB.

W MA6700 znajdziemy rozwiązania charakterystyczne dla marki McItosh. Zastosowanie wyjściowe transformatowr McIntosh Output Autoformer. Technologia Power Guard chroni przed przesterowaniem. Zastosowano też podświetlane, wychyłowe wskaźniki mocy wyjściowej.

Nowy, wbudowany wzmacniacz słuchawkowy High Drive (gniazdo słuchawkowe na panelu przednim), oferuje wyższy poziom wzmocnienia. Został on zoptymalizowany do pracy z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku słuchawkami o impedancjach od 20 do 600 omów.

Możliwy jest zakup opcjonalnego modułu tunera AM/FM (TM-3).

Dane techniczne MA6700

[zdjęcie wzmacniacza McIntosh MA6700]
[zdjęcie wzmacniacza McIntosh MA6700 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl