Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FONICA - gramofon F900 Violin (9.04.2013)

F900 Violin to nowy gramofon marki Fonica. Jest to model, w którym szczególne znaczenie ma wzornictwo, ale projekt został też dopracowywany dla uzyskania jak najlepszego brzmienia. Oryginalną formę uzyskano wykorzystując kształt klucza wiolinowego. Cena gramofonu to 20.000 złotych.

F900 Violin to gramofon z napędem paskowym. Jest on sprzedawany z ramieniem, ale bez wkładki.

W F900 zastosowane są rozwiązania i koncepcje, które przyświecały tworzeniu wcześniejszego modelu F600. Dobrze już znane łożysko wykorzystuje dwutlenek cyrkonu w łożyskowaniu talerza. Zespół napędowy jest całkowicie odseparowany. Zastosowano wysokiej jakości gniazda, W F900 pracuje ten sam co wcześniej, sprawdzony procesor taktowany rezonatorem kwarcowym zapewniający stabilność obrotów. Ramię stosowane w tym modelu to też wysokiej klasy konstrukcja - model SME M2-9 (identyczne jak w gramofonie Fonica F801).

F900 oferowany jest w wykończeniu stalowym lub mosiężnym. Na specjalne zamówienie wszystkie elemety metalowe mogą być pokryte 24-karatowym złotem.

Dane techniczne gramofonu Fonica F900 Violin:

[zdjęcie gramofonu Fonica F900 Violin]
[zdjęcie gramofonu Fonica F900 Violin - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl