Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

XAVIAN - podłogowa kolumna Delizia (28.03.2013)

Delizia to nowa kolumna podłogowa Xaviana. Technicznie wywodzi się ona z wprowadzonego na rynek kilka miesięcy temu podstawkowego modelu Bonbonus.

Delizia to zestaw dwudrożny, typu bass-reflex, z otworem na przedniej ściance. Tunel BR jest wykonany z aluminium. Głośniki niskośredniotonowe (po dwa na kolumnę) o średnicy 132 mm wykonane są na zamówienie Xaviana, mają impregnowaną membranę papierową, 40mm cewkę na karkasie kaptonowym, gumowy, podwójny, nierezonujący resor i odlewany kosz. Głośnik wysokotonowy o średnicy 26 mm, też wykonany na zamówienie Xaviana, ma miękką impregnowaną membranę.

Delizia dostępna jest w 3 okleinach z prawdziwego drewna oraz 9 pastelowych kolorach, malowanych na okleinie drewnianej. Cała produkcja pochodzi z fabryki w Kladnie, w Czechach. Obudowa jest ręcznie wykonana z paneli o grubości 16mm. Maskownica jest zawieszona magnetycznie. Zastosowno pojedynczą parę pozłacanych terminali głośnikowych.

Ceny są zależne od wykończenia i mieszczą się w przedziale od 2.695 zł (wenge, oak, beech) do 2.995 zł (pozostałe kolory).

Dane techniczne kolumn Xavian Delizia

[zdjęcie kolumn Xavian Delizia]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl