Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - przenośny zestaw głośnikowy Fidelio P9 (28.03.2013)

Firma Philips wprowadza na rynek przenośny, stereofoniczny zestaw głośnikowy Fidelio P9. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 1.349 złotych. Model ten będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia 2013.

Model P9 wykorzystuje materiały takie jak skóra, metal i drewno. Jest dostępny w dwóch wykończeniach (czarny i biały). Dla ochrony głośnika podczas podróży P9 wyposażono w wykonaną ze skóry pokrywę, której zamknięcie powoduje automatyczne wyłączenie odtwarzania. Skórzaną pokrywę P9 można też wykorzystać do ustawienia głośnika pod odpowiednim kątem zależnie od tego gdzie odtwarza się muzykę. Urządzenie jest wyposażone w czujnik, który po dotknięciu automatycznie wyświetla poziom naładowania baterii.

W każdym kanale pracuje głośnik wysokotonowy z miękką kopułką o rozmiarze 3/4 cala oraz dwa szerokopasmowe, 2-calowe głośniki z technologią wOOx. Pracę głośników na niskich tonach wspomaga membrana bierna. Wzmacniacz ma moc 20W.

Fidelio P9 obsługuje muzykę przesyłaną bezprzewodowo poprzez Bluetooth. Może współpracować z różnymi smartfonami, tabletami czy komputerami. Do dyspozycji jest też standardowe wejście audio 3,5mm.

Port USB w P9 umożliwia ładowanie urządzeń przenośnych. Wbudowana ładowalna bateria litowo-jonowa umożliwiająca odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu. Na zasilaniu bateryjnym P9 może pracować około 8 godzin. W zestawie załączony jest też zasilacz sieciowy. Wymiary Fidelio P9 to 287x63127mm.

[zdjęcie przenośnego zestawu głośnikowego Philips Fidelio P9]
[zdjęcie przenośnego zestawu Philips Fidelio P9 - schemat położenia głośników]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl