Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

THETA - transport CD/DVD DaViD II (10.08.2000)

Theta Digital (USA) wprowadziła do oferty nowy transport DVD/CD, the DaViD II. Jest to następca transportu DaViD. The DaViD II wykorzystuje mechanizm z dwoma laserami, jeden o długości światła 650nm do płyt DVD oraz drugi o długości światła 780nm do płyt CD, CD-R, CD-RW i Video-CD. Transport wykorzystuje osobne układy elektroniczne dla sygnału audio i video aby uniknąć wzajemnych szkodliwych oddziaływań. DaViD II wykorzystuje też rozbudowane zasilanie z sześcioma zaprojektowanymi przez Thetę transformatorami i 16 stabilizowanymi zasialczami, każdy z własnym układem tłumienia zakłóceń na wysokich częstotliwościach.

Theta DaViD II może współpracować z sygnałami audio o częstotliwościach próbkowania 44.1, 48 i 96kHz a także z rozdzielczościami 16, 20, lub 24 bity. Transport ma wyjścia: kompozytowe, dwa S-video, dwa kompozytowe video (Cinch i BNC), cyfrowe wyjście audio PCM (Cinch) oraz PCM/DTS/Dolby Digital 5.1 (RCA, BNC, XLR).

Osiągalne kolory wykończenia to platyna i kość słoniowa. Sugerowana cena na rynku amerykańskim to 5.000 USD.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl