Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG OLUFSEN - zmiany w strukturze dystrybucji produktów audio (12.03.2013)

Grupa EET podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Bang&Olufsen w zakresie produktów B&O Play. EET jest oficjalnym dystrybutorem tej marki na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Dani, krajów Beneluxu oraz Polski.

Kontrakt dystrybucyjny obejmuje produkty z kategorii audio. EET planuje sprzedaż poprzez kilka różnych kanałów dystrybucji, między innymi przez specjalistyczne sieci audio hi-fi i niektóre sieci sprzedaży detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT. Do flagowych produktów B&O Play oferowanych przez grupę EET należą systemy audio Beolit 12, BeoPlay A9, BeoPlay A8, BeoPlay A3, a także słuchawki EarSet 3i oraz Form 2.

Bang&Olufsen to firma, która od wielu lat znana jest zarówno z bardzo dopracowanego i często nowatorskiego wzornictwa. Firma ma też w swoim dorobku szereg własnych rozwiązań technicznych.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl